Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Inowrocław

Za nami wyjątkowy Turniej Koszykówki z okazji 100-tnej rocznicy powstania Służby Więziennej w Polsce. Do zmagań stanęły cztery drużyny. Niepokonana okazała się drużyna z inowrocławskiego Zakładu Karnego. Policjanci zajęli trzecie miejsce.

Turniej odbył się z inicjatywy Dyrektor Zakładu Karnego w Inowrocławiu ppłk. Magdaleny Zwierzchowskiej i pod patronatem Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Bydgoszczy oraz Prezydent Miasta Inowrocławia. Cel, który przyświecał organizatorom to uczczenie stu lat istnienia służby więziennej na sportowo i z udziałem zaprzyjaźnionych służb mundurowych. Zmierzyły się cztery drużyny.

Miejsce I wywalczył Zakład Karny w Inowrocławiu, na II uplasowała się 1. Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych, III należało do Komendy Powiatowej Policji, IV do Państwowej Straży Pożarnej.

Gratulujemy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Zakładu Karnego w Inowrocławiu

 

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.