MAJÓWKA na piątkę – to zaproszenie dla mieszkańców Inowrocławia oraz gości z innych miejscowości do wspólnej zabawy. Niezależnie od wieku - spośród proponowanych atrakcji - każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy już 1 maja!

majowka plakat

Pierwszego dnia majowego weekendu (środa) w Teatrze Letnim (ul. Świętokrzyska 107) o godz. 19.00 wystąpi warszawski zespół ŁĄKI ŁAN, stali bywalcy festiwalu Open’er czy Przystanku Woodstock, grający muzyczną mieszankę funku i rocka z dodatkiem elektroniki, house i bluesa. Do najbardziej znanych przebojów zespołu należą utwory „Jammin'" (ponad 17 milionów wyświetleń na portalu YouTube), Pola Ar", „Łan pała" czy Propaganda".
Druga muzyczna gwiazda - LAO CHE, crossoverowy zespół muzyczny z Płocka, założony w 1999 roku przez byłych członków grupy Koli, pojawi się na scenie o godz. 20.30. Zespół łączący rocka z folkiem, piosenką aktorską, electro, a nawet elementami słuchowiska występował na Przystanku Woodstock, Heineken Open'er w Gdyni czy Off Festival w Mysłowicach oraz uczestniczył w trasie „Męskie Granie", jest również zdobywcą Fryderyka 2019 w kategorii Album Roku Rock (za „Wiedzę O Społeczeństwie"). Największym powodzeniem cieszą się ich utwory: Wojenka", Dym", „Hydropiekłowstąpienie" czy „Życie jest jak tramwaj".
Wstęp na koncerty jest wolny, jednak liczba miejsc - ograniczona. Każdy uczestnik imprezy otrzyma koncertową opaskę upoważniającą do przebywania na terenie Teatru Letniego. Bramy zostaną otwarte o godz. 18.00.

 1 maja laki lan laoche
 2 maja moderato