Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Inowrocław

W dniu 21 maja Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe, WORD Odział Terenowy w Inowrocławiu oraz Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu, organizują trening doskonalenia techniki jazdy. Tym razem ze szkolenia mogą skorzystać młodzi kierowcy do 21 lat.

Pierwsze 7 osób, które 10 maja o godz. 14.00 zadzwonią do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu na numer telefonu 52 56 65 218 i podadzą hasło „Młody kierowca to bezpieczny kierowca” będą miały okazję wziąć udział w bezpłatnym treningu doskonalenia techniki jazdy samochodem. Każdy uczestnik musi posiadać prawo jazdy.

Organizatorzy przygotowali dla chętnych wiele atrakcji: test z przepisów ruchu drogowego, samochodami WORD-u będzie możliwość jazdy z instruktorem na placu manewrowym oraz będzie trening jazdy w ramach testu Stewarta,  porady specjalisty z dziedziny doskonalenia techniki jazdy, policyjne wskazówki w zakresie poruszania się po drogach i ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Bezpłatny trening odbędzie się 21 maja 2019 roku (wtorek) od godz. 15.00-17.00 na terenie WORD Oddział Terenowy w Inowrocławiu ul. Orłowska. Zapraszamy!

Wystarczy zadzwonić i zapisać się na szkolenie. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli również upominki związane z bezpieczeństwem.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka