Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Inowrocław

Twoje dziecko nie musi wychodzić z domu, aby pokazać nam swój talent wokalny, pasję i miłość do muzyki! Kujawskie Centrum Kultury oraz Miasto Inowrocław przygotowali alternatywę dla zajęć szkolnych i pozaszkolnych. Zapraszają do udziału w konkursie wokalnym „GŁOS ONLINE” przedszkolaków i dzieci klas I – III szkół podstawowych. Pomysł na konkurs to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa!
W konkursie wokalnym - „GŁOS ONLINE” może wziąć udział każde dziecko w wieku od 3 – 10 lat, które zamieszkuje na terenie powiatu inowrocławskiego. Wystarczy wybrać podkład muzyczny, wykonać swoją ulubioną piosenkę, nagrać jej wykonanie i wysłać je do nas na wskazany adres mailowy przy pomocy wyróżnionych w regulaminie narzędzi. Zgłoszenia przyjmuje Organizator do 1 kwietnia włącznie. Nagrodami w konkursie są gry planszowe i zestawy kreatywne.

Konkurs przebiegał będzie dwuetapowo. W pierwszym etapie, spośród nadesłanych zgłoszeń – jury wyłoni trzy najlepsze filmy, które zostaną opublikowane na Facebooku Kujawskiego Centrum Kultury. W drugim etapie, trójka najlepszych będzie rywalizować ze sobą o głosy internautów. Głosy będą traktowane jako liczba reakcji wykonanych pod filmem w formie łącznej ilości polubień i serduszek.
Wielki finał konkursu odbędzie się 10 kwietnia! Podczas finału będzie można zdobyć aż dwie nagrody – nagrodę internautów oraz nagrodę jury! Nagroda internautów będzie przysługiwała osobie, która zbierze najwięcej reakcji pod swoim filmem umieszczonym na FB Organizatora. Z kolei nagroda jury będzie przysługiwała osobie, której film zdaniem komisji konkursowej będzie najlepszy pod względem: interpretacji, intonacji, walorów wokalnych, ogólnego wyrazu artystycznego i aktorskiego.

Poszukując pomysłów przede wszystkim na zabawę i na rozwój kulturalny dzieci w obecnej sytuacji - wpadliśmy na pomysł organizacji konkursu wokalnego online. Jeśli formuła sprawdzi się, wówczas będziemy kontynuować konkurs, również z przeznaczeniem dla innych grup wiekowych – mówi Kinga Rogóż – instruktor sekcji wokalnej KCK oraz członek jury konkursu.

Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie wszystkie chętne dzieci. Rodzicu! #zostańwodmu z dzieckiem i bawcie się dobrze z nami przy projekcie „GŁOS ONLINE”.
konkurs piosenki plakat ps