Dziś ukazał się nowy numer Tygodnika Informacyjnego Powiatu, Miast i Gmin. Znajdziecie w nim tekst o internetowych obradach Rady Powiatu Inowrocławskiego w związku z epidemią i pomocy dla jednostek powiatowych.

 

Jest też artykuł o kwietnej łące, która powstaje na inowrocławskim Rąbinie, próbnych egzaminach ósmoklasistów, pakiecie pomocowym dla przedsiębiorców, wielkiej akcji pomocy w Pakości, odwołanych przywołówkach,

Jest też sporo informacji sportowych, mnóstwo informacji kulturalnych oraz bardzo lubiana przez czytelników krzyżówka. Znaleźć w nim można także program telewizyjny na cały tydzień.

Po darmowy tygodnik można już sięgać w punktach dystrybucyjnych. Oto lista niektórych: starostwo przy alei Ratuszowej oraz w Mątwach, szpital przy ul. Poznańskiej, sklep ABC (ul. Dybalskiego), Komenda Powiatowa Policji, piekarnia-ciastkarnia Jóźwiakowie (ul. Królowej Jadwigi), IKS Solino (ul. św. Ducha), sklepy Kom-Rol (ul. Królowej Jadwigi, Armii Krajowej), sklep Rolmasz (ul. Orłowska), sklep „Kijak” (ul. Lipowa), piekarnia „Marta” (Carrefour), sklep spożywczy Orłowo.