Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Inowrocław

Dziś ukazał się nowy numer Tygodnika Informacyjnego Powiatu, Miast i Gmin. Znajdziecie w nim wiele ciekawych wiadomości z życia naszego powiatu.

 

Piszemy o przygotowaniach do wyprawy kujawskich rowerzystów do Zakopanego. Są relacje z uroczystości imieninowych Mistrza Jana. Informujemy także o kolejnych pieniądzach dla powiatowych szkół.

Jest też o remoncie przejazdu kolejowego w Cieślinie, dobiegającej końca budowie parkingu przy dworcu PKP w Inowrocławiu, opowieść o życiu Franciszka Becińskiego, ulewach nad Gniewkowem i kwietnej łące w Kruszwicy.

Gmina Dąbrowa Biskupia zapowiada kolejne inwestycje, a Rojewo podsumowuje ligę halową. Złotniki Kujawskie cieszą się z zainteresowania telewizji lekcjami w Tucznie.

Z nowego numeru dowiadujemy się, co znaleźli archeolodzy w Ostrowie, a także jakie rysunki pokaże inowrocławianom Andrzej Mleczko.

Jest też sporo informacji sportowych, mnóstwo informacji kulturalnych oraz bardzo lubiana przez czytelników krzyżówka. Znaleźć w nim można także program telewizyjny na cały tydzień.

Po darmowy tygodnik można już sięgać w punktach dystrybucyjnych. Oto lista niektórych: starostwo przy alei Ratuszowej oraz w Mątwach, szpital przy ul. Poznańskiej, sklep ABC (ul. Dybalskiego), Komenda Powiatowa Policji, piekarnia-ciastkarnia Jóźwiakowie (ul. Królowej Jadwigi), IKS Solino (ul. św. Ducha), sklepy Kom-Rol (ul. Królowej Jadwigi, Armii Krajowej), pijalna „Inowrocławianka”, sklep Rolmasz (ul. Orłowska), sklep „Kijak” (ul. Lipowa), pływalnia „Wodny Park (ul. Toruńska), basen „Delfin” (ul. Wierzbińskiego) oraz MDK „Pszczółka” (ul. NMP).