Policjanci z inowrocławskiej komendy spotkali się z przedszkolakami w Turzanach i Górze. Mundurowi uczyli dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wyprawili się do Zakładu Energetyki Cieplnej w Inowrocławiu.

Dziś ukazał się nowy numer Tygodnika Informacyjnego Powiatu, Miast i Gmin. Dziś znajdziecie w nim tekst o rosnącej popularności wystawy sztuki w naszym muzeum, o odnowieniu siedziby MOW po dramatycznych wydarzeniach w czerwcu oraz o kulinarnych zdolnościach podopiecznych powiatowych placówek.

Ciekawe warsztaty plastyczne odbyły się w Muzeum im. Jana Kasprowicza odbyły. Zajęcia odbyły się w związku z czynną tam wystawą.

 • Zasady pierwszej pomocy i numery alarmowe warto znać

  Dlatego policjantki uczyły dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Miś” w Inowrocławiu tego, by na okoliczność niespodziewanych sytuacji wiedziały jak się zachować.

 • Policjantka z Kruszwicy edukuje dzieci

  Wrzesień jest miesiącem, który obfituje w przedszkolach i szkołach w liczne spotkania z policjantami. Celem ich jest ostrzeganie o zagrożeniach, nauka prawidłowych postaw i przepisów.

 • Po raz kolejny już czwartoklasiści oraz trzecioklasiści z „Budowlanki” uczestniczyli w Salonie Maturzystów, który odbył w Bydgoszczy.

  Od najbliższego piątku do niedzieli w Inowrocławiu rozgrywany będzie 35. Ogólnopolski Turniej Koszykówki Juniorów o Memoriał prof. Józefa Bączkowskiego.

 • Studio Piosenki KCK poszukuje wokalnych talentów

  Kujawskie Centrum Kultury ogłasza nabór dzieci do sekcji wokalnej. Na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, 23 września 2019 r. o godz. 17.00 w sali nr 12 KCK przy ul. J....

 • Rywalizowali w konkurencjach z wiedzy i praktyki dotyczących bezpieczeństwa (FILM)

  Policyjna inicjatywa związana z prewencją skierowaną do osób uczęszczających do środowiskowych domów samopomocy, spotkała się z pozytywnym odzewem. Wczoraj (17.09.19r.) w Gniewkowie odbyła się „Spartakiada profilaktyczna dla dorosłych ze służbami”.

 • Policjanci uczyli jak być bezpiecznym na drodze

  Policjanci Wydziału Prewencji spotkali się z przedszkolakami w Turzanach i Górze. Mundurowi uczyli dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzięki tym informacjom poruszanie się po ulicach powinno być bezpieczne.

 • Z policjantami zajęcia są ciekawe i mają różną formę

  Inowrocławskie policjantki odwiedziły uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Zagadnienia oczywiście dotyczyły bezpiecznych zachowań, ale ich forma przekazu była przeróżna. Nikt się nie nudził.

 • Konkurs dla osób pełnoletnich z okazji 100. Lecia Polskiej Policji rozstrzygnięty

  Organizatorem inicjatywy jest Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu i Starostwo Powiatowe. Znamy już troje laureatów.

 • Mówią o sobie, że są zwykłą rodziną, która nie boi się realizować swoich marzeń. Przekonują, że aby podróżować wcale nie trzeba dużych pieniędzy. Ważny jest plan i konsekwencja w jego ...

  Młodzież z inowrocławskiej „Konopy” aktywnie włączyła się w „strajk klimatyczny”. To akcja polegająca na happeningach oraz sprzątaniu miasta, a mająca na celu uświadomienie nadchodzącej katastrofy klimatycznej.

  Czwartoklasiści z inowrocławskiego „Ekonoma” brali udział w Salonie Maturzystów w Bydgoszczy.

  Dwunastu kierowców rozmawiało przez telefon podczas jazdy w czasie policyjnej akcji „Telefony” prowadzonej w Powiecie Inowrocławskim. Siedmiu z nich zostało ukaranych mandatami karnymi, 5 zostało pouczonych).

  Policyjna inicjatywa związana z prewencją skierowaną do osób uczęszczających do środowiskowych domów samopomocy spotkała się z pozytywnym odzewem. W Gniewkowie odbyła się „Spartakiada profilaktyczna dla dorosłych ze służbami”.

 • Rywalizowali w konkurencjach z wiedzy i praktyki dotyczących bezpieczeństwa

  Policyjna inicjatywa związana z prewencją skierowaną do osób uczęszczających do środowiskowych domów samopomocy, spotkała się z pozytywnym odzewem. Wczoraj (17.09.19r.) w Gniewkowie odbyła się „Spartakiada profilaktyczna dla dorosłych ze służbami”.

 • Artykuły promocyjne

  logo RSS