Kruszwiccy policjanci rozmawiali z młodzieżą o bezpieczeństwie w sieci. Internet to nieodłączny element życia ówczesnej młodzieży, ale trzeba z niego umiejętnie korzystać.

Właśnie to było tematem pogadanek w Gimnazjum w Bachorcach i Szkole Podstawowej w Sławsku Wielkim. W trakcie spotkań dzielnicowi  mł. asp. Łukasz Kiciński i mł. asp. Łukasz Zbawicki rozmawiali na temat odpowiedzialności nieletniego oraz cyberprzemocy do której najczęściej wykorzystywane są: komunikatory, czaty, strony internetowe, serwisy społecznościowe, poczta elektroniczna czy blogi.

Młodzież musi wiedzieć, jak zachować się gdy zetknie się z taką formą przemocy, ale  też znać konsekwencje ewentualnych swoich negatywnych zachowań.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.