Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Inowrocław

Zajęcia dotyczyły korzystania z internetu i świadomości tego, że prawdziwe życie i funkcjonowanie bardzo różni się od tego wirtualnego. To ostatnie może być niebezpieczne.

Mł. asp. Mariola Witoń spotkała się ostatnio z uczniami oraz dyrekcją i gronem pedagogicznym w Woli Wapowskiej. Głównym tematem lekcji było korzystanie z komputera oraz internetu, a szczególnie gry. Te ostatnie bardzo często wprowadzają dzieci w wymyślony i wirtualny świat. Niekiedy ma to wpływ na zachowanie młodych ludzi. Dzieje się tak, ponieważ ogromna częstotliwość spędzanego czasu przy takich grach, które też mają dużo agresywności w sobie, może przenosić się na rzeczywistość.

Dlatego policjantka  podczas pogadanki informowała uczniów o takim zagrożeniu i przestrzegała, by nie dać się uwikłać w problem. Ponadto funkcjonariuszka ostrzegała przed zawieraniem znajomości przez internet i uzasadniała dlaczego może być to tak groźne.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.