Pakoscy policjanci szybko namierzyli złodzieja biżuterii, która "zniknęła" z jednego z mieszkań. Sprawca przyszedł tam z wizytą i wykorzystując moment nieuwagi znajomego ukradł złoto jego żony. Teraz nie uniknie kary za kradzież.

Przez kilka dni policjanci z komisariatu w Pakości pracowali nad sprawą kradzieży biżuterii. O przestępstwie powiadomiła funkcjonariuszy w miniony poniedziałek (15.07.19) pokrzywdzona właścicielka. Policjanci, analizując materiały w tej sprawie, uzyskali informację, kto może mieć związek z przestępstwem. Odtworzyli dokładnie jeden dzień z życia domowników. Okazało się, że z wizytą w tym domu był znajomy męża kobiety. Nie docenił gościny i wykorzystując nieuwagę gospodarza ukradł trzy złote pierścionki i łańcuszek.

Policjanci poszukiwali tego mężczyzny. Na jednej z ulic patrol zauważył spacerującego 22-letniego mieszkańca Pakości. Został on zatrzymany do wyjaśnienia, a w jego kieszeniach policjanci znaleźli skradzione złoto. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.