Zachowanie jednego z mężczyzn pozostawia wiele do życzenia. Nie tylko groził jednemu z kierowców, ale też zniszczył mu samochód. Po zatrzymaniu przez policjantów usłyszał zarzuty popełnienia dwóch przestępstw i na najbliższy miesiąc trafił za kraty.

Wczoraj (18.07) policjanci z Pakości doprowadzili do oskarżyciela i sądu 32-letniego mężczyznę. Powodem jego zatrzymania było to, że groził innemu mężczyźnie i uszkodził mu samochód marki Seat.

Do zdarzenia doszło (16.07) na jednej z ulic Pakości. Do samochodu marki Seat niespodziewanie wsiadł jakiś mężczyzna. Gdy kierowca pojazdu zwrócił mu uwagę i kazał wysiąść, ten zareagował agresywnie. Zniszczył lusterka przy seacie i wybił rękoma szybę. Ponadto kierowcy tego pojazdu groził, że go zabije. Następnie jakby nigdy nic udał się do pobliskiego baru.

Powiadomieni o zdarzeniu pakoscy policjanci interweniowali. Podczas zatrzymania napastnika również w obecności policjantów zachowywał się on agresywnie. Nadal wykrzykiwał groźby w kierunku poszkodowanego kierowcy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał.

Policjanci zebrali dowody, które przedłożyli oskarżycielowi. Po tym jak mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych i uszkodzenia mienia, stanął przed sądem. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi za kratami. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.