Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Inowrocław

Za kilka dni, już po raz 28 zabrzmi znajomy sygnał rozpoczynający finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa, której twórcą jest m.in. Jerzy Owsiak, wpisała się na stałe w kalendarz. Finał WOŚP jest imprezą cykliczną, w czasie której w wielu zakątkach Polski organizowane są koncerty, festyny, festiwale, happeningi i inne przedsięwzięcia o charakterze sportowym i kulturalnym z udziałem artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz znanych osobistości ze świata filmu, teatru i sportu. Coroczna zbiórka pieniędzy przez fundację WOŚP, której celem są działania w zakresie ochrony zdrowia, ma już swoją historię.
Na spotkaniu z seniorami Domu Dziennego Pobytu „ŻYCZLIWA PRZYSTAŃ” dnia 8 stycznia 2020 roku, w cyklu „KSIĄŻKI TO OKRĘTY MYŚLI…” zaprezentowano krótki program nawiązujący do historii powstania fundacji i jej osiągnięcia na rzecz wspierania ośrodków i placówek opieki zdrowotnej w niezbędne urządzenia medyczne służące do wszelkiego typu badań i diagnostyki chorych. Seniorzy podzielili się pomysłami na skuteczny, nie przynoszący większego uszczerbku w budżecie domowym, sposób wspierania działań fundacji.
Dołóżmy więc i my swoją cegiełkę na ten szczytny cel!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Artykuły promocyjne

logo RSS

Biblioteka Inowrocław: Z sercem jak na dłoni – WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY