Z okazji imienin Inowrocławia, Kujawskie Centrum Kultury postanowiło zorganizować konkurs na wymarzone imieniny. Na zwycięzcę, który zaskoczy kreatywnością i pomysłem czeka nagroda! Nagrodą w konkursie jest zorganizowanie dla zwycięzcy imienin! Wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie: „Dlaczego właśnie Tobie mamy zorganizować imieniny”? Forma pracy konkursowej jest dowolna, im bardziej awangardowy pomysł i oryginalna odpowiedź - tym lepiej. Napisz, namaluj, nagraj, zaśpiewaj – zrób, co uważasz za najlepsze! Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 22 stycznia podczas imienin Inowrocławia w Teatrze Miejskim oraz na stronach Kujawskiego Centrum Kultury.

Aby wziąć udziału w konkursie należy w dniach od 14.01.2020 r. do 20.01.2020 r. zgłosić swoje uczestnictwo w konkursie poprzez wypełnienie i złożenie u organizatora karty zgłoszeniowej oraz pracy konkursowej. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronach Kujawskiego Centrum Kultury oraz w siedzibie organizatora przy ulicy Jana Kilińskiego 16.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.