„U cioci na imieninach, są goście i jest rodzina, więc program się rozpoczyna do śmiechu no i do łez…” – tak brzmi fragment niezapomnianej biesiadnej piosenki. Inowrocław nie będzie gorszy! Na imieninach miasta będzie na wesoło i z przytupem! Nie na darmo impreza ma charakter kabaretowo-muzyczny! Rozbawimy was na całego, bo „U INA na imieninach” będzie Kabaret Pod Wyrwigroszem, zespół „Tanie Dranie”, fotobudka, słodkie niespodzianki i zdecydowanie więcej gości niż u cioci!
22 stycznia w Teatrze Miejskim o godzinie 17:30 i 19:30 z okazji zbliżających się imienin Inowrocławia, Kujawskie Centrum Kultury oraz miasto Inowrocław przygotowało dla mieszkańców liczne atrakcje. Tego dnia celebrujmy razem imieniny Inowrocławia! Przygotowaliśmy dla przybyłych gości muzyczne, kabaretowe, humorystyczne i słodkie niespodzianki oraz zabawę, która zaskoczy każdego!
Kujawskie Centrum Kultury postanowiło zorganizować konkurs na wymarzone imieniny. Na zwycięzcę, który zaskoczy kreatywnością i pomysłem czeka nagroda! Nagrodą w konkursie jest zorganizowanie dla zwycięzcy imienin! Wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie: „Dlaczego właśnie Tobie mamy zorganizować imieniny”? Forma pracy konkursowej jest dowolna, im bardziej awangardowy pomysł i oryginalna odpowiedź - tym lepiej. Napisz, namaluj, nagraj, zaśpiewaj – zrób, co uważasz za najlepsze! Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 22 stycznia podczas imienin Inowrocławia w Teatrze Miejskim oraz na stronach Kujawskiego Centrum Kultury.
Aby wziąć udziału w konkursie należy w dniach od 14.01.2020 r. do 20.01.2020 r. zgłosić swoje uczestnictwo w konkursie poprzez wypełnienie i złożenie u organizatora karty zgłoszeniowej oraz pracy konkursowej. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronach Kujawskiego Centrum Kultury oraz w siedzibie organizatora przy ulicy Jana Kilińskiego 16.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego celebrowania imienin Inowrocławia! 22 stycznia świętujemy na wesoło, nie może ciebie zabraknąć na imprezie „U INA na imieninach”. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16 od 14 stycznia.
uina plakata3