Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Inowrocław

Inowrocławska policja prowadzi postępowanie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Latkowo gmina Inowrocław. Dwie osoby po tym jak zostały ranne trafiły do szpitala na leczenie.

Wczoraj (18.02.21r.) około godz. 21.00 w Latkowie zderzyły się dwa pojazdy marki VW Golf i BMW. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca vw wykonywał manewr skrętu w lewo i kiedy zjechał na przeciwległy pas ruchu doszło do zderzenia. Kierowca bmw i jego pasażerka odnieśli obrażenia i pozostali na leczeniu w szpitalu.

Policjanci ruchu drogowego ustalili też, że kierowca vw nie posiadał uprawnień do kierowania, które zostały mu cofnięte, a pojazd jego nie posiadał aktualnych badań technicznych. Z uwagi na uszkodzenia obu pojazdów policjanci „drogówki” zatrzymali dowody rejestracyjne. Prowadzone postępowanie dotyczące wypadku, ma na celu ustalenie szczegółów jak do niego doszło i kto się do niego przyczynił.

Policja apeluje! Warunki na drogach są trudne i szybko ulegają zmianie, nawet kilka razy w ciągu dnia. Przymrozki, odwilż, padający marznący deszcz nie ułatwiają „życia” kierowcom i innym uczestnikom ruchu. Dlatego policjanci apelują, aby dostosować prędkość do warunków na drodze, manewry wykonywać w sposób przemyślany i zgodnie z przepisami. Uważajmy na pieszych, którzy niestety nie zawsze pamiętają o własnym bezpieczeństwie i o odblaskach, szczególnie w terenie zabudowanym.

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu

  • Pojazd na drodze który uległ wypadkowi
  • Samochód uczestnik wypadku drogowego
  • Pojazd po wypadku