Święto Policji to główny temat najnowszego numeru Tygodnika Informacyjnego Powiatu, Miast i Gmin, który dociera właśnie do punktów dystrybucyjnych.

 

Znajdziecie też artykuły o podpisaniu listu intencyjnego w sprawie przebudowy ulic Solankowej i św. Ducha w Inowrocławiu, zieleni na rondzie turbinowym, planach docieplenia kruszwickiego „Kazika”, niecodziennym zabytku powiatowego muzeum z królową Jadwigą czy plenerze malarsko-fotograficznym w schronisku dla zwierząt.

Mieszkańcy Gminy Inowrocław z zainteresowaniem przeczytają o kolejnych planach inwestycyjnych, gniewkowianie – o seniorach, którzy nie znają nudy, a kruszwiczanie – o zakończeniu przebudowy drogi w Witowiczkach.

Jest też o otwarciu Centrum Aktywności Seniora w Stanominie, wakacyjnych wycieczkach mieszkańców gminy Rojewo, oficjalnym otwarciu boiska w Dziarnowie i wypoczynku dzieci z gminy Złotniki Kujawskie we Władysławowie.

Po darmowy tygodnik można już sięgać w punktach dystrybucyjnych. Oto lista niektórych: starostwo przy alei Ratuszowej oraz w Mątwach, szpital przy ul. Poznańskiej, sklep ABC (ul. Dybalskiego), piekarnia „Marta” (ul. Poznańska, ul. Kusocińskiego), Komenda Powiatowa Policji, piekarnia-ciastkarnia Jóźwiakowie (ul. Królowej Jadwigi), IKS Solino (ul. św. Ducha), sklepy Kom-Rol (ul. Królowej Jadwigi, Armii Krajowej, Zagople w Kruszwicy, Kobylniki), sklep Rolmasz (ul. Orłowska), sklep „Kijak” (ul. Lipowa), pływalnia „Wodny Park (ul. Toruńska), basen „Delfin” (ul. Wierzbińskiego) oraz MDK „Pszczółka” (ul. NMP).