Klimakterium 2: Menopauzy Szał w Inowrocławiu już 23 listopada
Przygotujcie się na wyjątkową dawkę humoru i wzruszeń! Spektakl "Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał", cieszący się ogromnym zainteresowaniem, znów zawita na nasze sceny. To kontynuacja przygód bohaterek, które pokochała publiczność.
  1. Spektakl odbędzie się 23 listopada 2024 roku o godzinie 18:30.
  2. Miejsce: Kujawskie Centrum Kultury, ul. Jana Kilińskiego 16 w Inowrocławiu.
  3. Nowe piosenki, zabawne teksty i choreograficzne układy.
  4. Obsada: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda-Kozera, Ewa Cichocka i inni.

Elżbieta Jodłowska, autorka "Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał", powraca ze scenariuszem, który powstał na wyraźne życzenie publiczności. Pierwsza część spektaklu zdobyła serca widzów, a teraz przyszła kolej na dalsze losy Pameli, Zosi i Maliny.

W tej odsłonie zobaczymy bohaterki w nowej scenerii – pubie Maliny. Pamela, choć wciąż walczy z nadwagą, nie jest już bezrobotna, a Zosia, jak zawsze zaradna, przybywa, by świętować kolejne urodziny. Brakuje tylko Krychy, której nieobecność zostaje owiana tajemnicą. W zamian pojawia się Angela, obdarzona liryczną duszą, która wraz z Maliną prowadzi nowy interes.

Na scenie zobaczymy aktorki, które wcielą się w role Pameli (Elżbieta Jodłowska lub Małgorzata Duda-Kozera), Maliny (Ewa Cichocka lub Joanna Jeżewska), Zosi (Elżbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha lub Katarzyna Kozak) oraz Angeli (Renata Zarębska, Dorota Wierzbicka Matarrelli lub Małgorzata Gadecka). Każda z nich wnosi do spektaklu niepowtarzalną energię i humor.

Widzowie mogą liczyć na zupełnie nowe piosenki, które wspaniale wpadają w ucho, a także na złożone choreograficzne układy. Spektakl jest pełen śmiechu i wzruszeń, a jego atmosfera sprawia, że zarówno panie, jak i panowie na widowni doskonale się bawią. Warto zaznaczyć, że „Menopauzy szał” to prawdziwa terapia śmiechem, która pozwala nabrać dystansu do codziennych problemów.

Nie przegapcie tej okazji, by na własne oczy zobaczyć, jak bohaterki znane z pierwszej części spektaklu radzą sobie w nowych okolicznościach. Bilety na wydarzenie można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury oraz na popularnych portalach biletowych.

Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, wzruszeń i doskonałej zabawy. „Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał” to spektakl, który na długo pozostanie w Waszej pamięci!


KCK Inowrocław