Dziś ukazał się nowy numer Tygodnika Informacyjnego Powiatu, Miast i Gmin. Znajdziecie w nim ciekawy tekst o jubileuszu nagrody Władysławy.

 

Jest też o policjantach, którzy udanie reanimowali mężczyznę, który zasłabł na ulicy, o spotkaniach prezydenta Inowrocławia z mieszkańcami, o pączkach w Gminie Inowrocław, o problemach Pakości z dokończeniem remontu ważnej drogi czy obchodach Dnia Pizzy.

Jest też sporo informacji sportowych, mnóstwo informacji kulturalnych oraz bardzo lubiana przez czytelników krzyżówka. Znaleźć w nim można także program telewizyjny na cały tydzień.

Po darmowy tygodnik można już sięgać w punktach dystrybucyjnych. Oto lista niektórych: starostwo przy alei Ratuszowej oraz w Mątwach, szpital przy ul. Poznańskiej, sklep ABC (ul. Dybalskiego), Komenda Powiatowa Policji, piekarnia-ciastkarnia Jóźwiakowie (ul. Królowej Jadwigi), IKS Solino (ul. św. Ducha), sklepy Kom-Rol (ul. Królowej Jadwigi, Armii Krajowej), pijalna „Inowrocławianka”, sklep Rolmasz (ul. Orłowska), sklep „Kijak” (ul. Lipowa), pływalnia „Wodny Park (ul. Toruńska), basen „Delfin” (ul. Wierzbińskiego) oraz MDK „Pszczółka” (ul. NMP).