Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci, które chcą sprawić niespodziankę swoim Mamom. Do wygrania są takie upominki, dzięki którym można ze swoją Mamom spędzić miło i edukacyjnie czas.

Z okazji Dnia Matki, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy Terenowy Oddział Inowrocław, w trosce o bezpieczeństwo, zaprasza do udziału w konkursie. Jest on adresowany do dzieci, ale dedykowany Mamom z okazji Ich święta, które przypada na 26 maja.

Zachęcamy dzieci, by dnia (23.05) o godz. 7.30 zadzwoniły na numer inowrocławskiej policji 47 7528 218 i odpowiedziały na dwa pytania:

1.      W jaki sposób Twoja rodzina dba o bezpieczeństwo na drodze?

2.      Dlaczego tak ważne jest dzielenie się krwią?

Upominkami zostanie nagrodzona piątka dzieci, które jako pierwsze dodzwonią się i podzielą swoją opinią. Odbiór upominków jeszcze tego samego dnia (23.05) o godz. 14.30 w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Wygrane niespodzianki sprawią radość nie tylko dzieciom, ale Mamom i całej rodzinie, bo zapewnią ciekawą formę spędzenia wspólnego czasu. Fundatorem upominków jest Powiat Inowrocławski i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy Terenowy Oddział Inowrocław

Zapraszamy!

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu