XXVI Forum Ratownictwa: wykłady, dyskusje i pokazy w Teatrze Miejskim
Forum Ratownictwa w Teatrze Miejskim – bezpieczeństwo seniorów w centrum uwagi. Wykłady, panele dyskusyjne i pokazy sprzętu to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników dzisiejszego wydarzenia.
  1. Bezpieczeństwo seniorów w pomyślnym starzeniu się
  2. Wystąpienia ekspertów z zakresu gerontologii i geriatrii
  3. Prelekcje policjantów na temat działań profilaktycznych
  4. Wystawa sprzętu ratowniczego i pojazdów policyjnych

Tematem przewodnim XXVI Ogólnopolskiego Forum Ratownictwa jest bezpieczeństwo seniorów w kontekście pomyślnego i zdrowego starzenia się. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kompleksową opieką gerontologiczną i geriatryczną, a także innowacjami technologicznymi wspomagającymi jakość życia osób starszych.

Spotkanie odbędzie się w Teatrze Miejskim, gdzie zaplanowano liczne wykłady, dyskusje oraz pokazy sprzętu ratowniczego. Swoje wystąpienia będą mieli również policjanci, którzy przedstawią działania profilaktyczne podejmowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Warto zwrócić uwagę na prelekcję „Seniorze – nie daj się oszukać”, którą poprowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Tematyka bezpieczeństwa seniorów w programach ośrodków pomocy społecznej i służb również zostanie poruszona.

„Działania profilaktyczne podejmowane na terenie garnizonu kujawsko-pomorskiego” to temat, który omówią policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Dodatkowo, na miejscu znajdzie się informacyjne stoisko policyjne oraz wystawa pojazdów, co na pewno zainteresuje wielu uczestników.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym niezwykle istotnym wydarzeniu. Forum Ratownictwa to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie seniorów oraz nowoczesnych rozwiązaniach wspomagających ich codzienne życie.


Według informacji z: Policja Inowrocław