Brązowe medale w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Pływaniu zdobyli uczniowie inowrocławskiego II LO. Tuż za podium uplasowali się pływacy „Kaspra”.

Zespół  z II LO Inowrocław występował w następującym składzie: Jan Kuls, Tomasz Barczyński, Mikołaj Faligowski, Kacper Karski, Jakub Meyer, Wiktor Pniewski i Hubert Suchodolski. Opiekunem brązowej ekipy jest Małgorzata Malinowska.

Ponadto w rywalizacji indywidualnej najlepiej spisali się Jan Kuls, który zdobył srebro na 50 m motylkiem oraz uczeń „Kaspra” Dominik Tuszyński, który był również drugi na 50 m stylem klasycznym. Ponadto 3. miejsce w biegu sztafetowym zajęła ekipa „Konopy” na dystansie 6 x 50 m stylem  dowolnym.

Oprócz wymienionych ekip w zawodach wzięli również udział zawodnicy z III LO Inowrocław oraz uczennice I i II LO, jednakże - choć wszyscy walczyli ambitnie - nie przywieźli z Bydgoszczy żadnych medali.