W Wierzchosławicach rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych w Mini-Siatkówce Dziewcząt.

Tytuł mistrzowski obroniły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu, które pokonały kolejno po zaciętych pojedynkach ekipę inowrocławskiej SP4 2:0 oraz zespoły z Góry 2:0 i Wierzchosławic 2:0. Drugie miejsce przypadło dziewczynom z SP 4 Inowrocław, które w meczu o srebro pokonały ekipę Góry  2:0.

Mistrzowska ekipa będzie reprezentować Powiat Inowrocławski w zawodach wojewódzkich.

Organizatorzy wspólnie z trenerami i sędziami wybrali najlepsze zawodniczki mistrzostw: Marcelina Brzozowska (SP4), Maja Fałdzińska (SP14), Oliwia Rychlewicz (Góra), Klaudia Lewandowska (Wierzchosławice).

Dla wszystkich zespołów starosta Wiesława Pawłowska ufundowała puchary, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe.