W sprawie dwóch wypadków ze skutkiem śmiertelnym prowadzone są śledztwa. Policjanci proszą o kontakt świadków, którzy widzieli zdarzenia.

Przypomnijmy: Dnia (23.01) około godz. 14.30 patrol ruchu drogowego interweniował w związku ze głoszeniem o zderzeniu się dwóch pojazdów w miejscowości Kruśliwiec gmina Inowrocław. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki Audi 42-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Pakości, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującą również audi 40-letnią kobietą. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz dwie pasażerki. Jedna z nich 79-letnia po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Przypomnijmy: Dnia (26.01) około godz. 6.40 dyżurny inowrocławskiej policji został powiadomiony o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ul. Toruńskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony przez pojazd marki Mazda poza przejściem dla pieszych. Pomimo reanimacji 46 - letni mężczyzna, którego tożsamość policja ustaliła, zmarł.

W obuj sprawach można kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu
telefon numer 47 7528 339.

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu