Policja Inowrocław: Bezpieczne kolorowanki dla najmłodszych
Inicjatywa lokalnej artystki Alicji Werner, studentki Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, przynosi kreatywne wsparcie dla edukacji najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa. Jej autorskie grafiki stały się kluczowym elementem nowej kolorowanki dystrybuowanej przez policję w naszym regionie.
  1. Alicja Werner, lokalna artystka, przekazała prawa do swoich grafik policji.
  2. Nowe kolorowanki mają na celu edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa.
  3. Materiały będą rozdawane w przedszkolach, szkołach oraz podczas imprez plenerowych.
  4. Współpraca z Wydziałem Komunikacji Społecznej i Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

W ramach współpracy z Komendantem Wojewódzkim Policji w Bydgoszczy, insp. Jakubem Gorczyńskim, Alicja Werner zdecydowała się na przeniesienie autorskich praw majątkowych do swoich dzieł na rzecz policji. Jest to gest mający ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców naszego województwa, którzy poprzez zabawę i kreatywne zadania uczą się, jak dbać o własne bezpieczeństwo.

Dzięki temu projektowi, policjanci otrzymali nowe narzędzie edukacyjne, które będzie wykorzystywane podczas licznych spotkań z dziećmi. Kolorowanki, wyposażone nie tylko w barwne grafiki, ale również w arkusze z miejscem na odcisk palca, mają przyczynić się do wzmocnienia świadomości dzieci na temat bezpieczeństwa osobistego.

Przedsięwzięcie to spotkało się z pozytywnym odzewem społecznym, a zaangażowanie i inicjatywa pani Werner są nieocenione. "Serdecznie dziękujemy pani Alicji Werner za wsparcie i zaangażowanie się w sprawę bezpieczeństwa naszych najmłodszych mieszkańców i życzymy samych sukcesów," podkreśla insp. Jakub Gorczyński. Warto dodać, że materiały powstały we współpracy z Wydziałem Komunikacji Społecznej i Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, co dodatkowo podkreśla ich profesjonalizm i zaangażowanie w troskę o najmłodszych.


Policja Inowrocław