Otwarte drzwi w inowrocławskiej Budowlance” przyciągnęły tłumy uczniów

Wielkie otwarcie w inowrocławskiej Budowlance” przyciągnęło tłumy! Sprawdź, co się działo!
- Inowrocław zaprasza na warsztaty w Budowlance”
- Nagrody i konkursy dla przyszłych budowlańców
W pierwszy dzień astronomicznej wiosny Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu zorganizował wyjątkowe drzwi otwarte, które przyciągnęły ponad 250 uczniów z klas ósmych szkół podstawowych. To doskonała okazja dla młodzieży, aby zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną tej renomowanej placówki.
Inowrocław zaprasza na warsztaty w Budowlance”
Podczas wydarzenia uczniowie mieli szansę uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, które pozwoliły im lepiej poznać specyfikę poszczególnych zawodów. Każde piętro szkoły tętniło życiem, a młodzież mogła dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o przyszłych ścieżkach kariery. Uczestnicy nie tylko zdobyli cenną wiedzę, ale także mieli okazję spotkać nauczycieli oraz obecnych uczniów, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami.
Nagrody i konkursy dla przyszłych budowlańców
W ramach wydarzenia uroczyście podsumowano również konkursy skierowane do uczniów szkół podstawowych, a zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. To doskonały sposób na zmotywowanie młodych ludzi do rozwijania swoich pasji i zainteresowań związanych z budownictwem. Powiat Inowrocławski, jako organ prowadzący szkołę, wspiera takie inicjatywy, które mają na celu rozwój lokalnej edukacji.
Dzięki takim wydarzeniom jak drzwi otwarte w Budowlance”, młodzież ma szansę na lepsze przygotowanie do przyszłości oraz odkrycie swoich talentów w świecie budownictwa. Warto być częścią tej inspirującej społeczności!
Według informacji z: Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu
Ostatnie Artykuły

Statystyki poprawiły się, ale motocykliści wciąż płacą najwyższą cenę

Małe ręce, wielka planeta - w Inowrocławiu dzieci uczą się ekologii

Inowrocławskie przedszkola mają zyskać więcej przestrzeni dla dzieci z różnymi potrzebami

Nocny połów skończył się zatrzymaniem na Jeziorze Pakoskim

Spokojny ruch na basenie ma pomóc seniorom zadbać o formę bez przeciążania ciała

Marihuana i grzybnia halucynogennych grzybów - 35-latek trafił do aresztu

Wielkanocne trasy pod lupą - policja szykuje gęstsze kontrole

OSiR w Inowrocławiu ogranicza ofertę na Wielkanoc, ale kilka miejsc zostaje otwartych

Hulajnoga już nie dla każdego - policja zaostrza zasady na ulicach Inowrocławia

W inowrocławskim szpitalu kardiologia stanęła na czas modernizacji

Telefony w rękach kierowców. Inowrocławska drogówka złapała 20 osób

W Inowrocławiu autyzm zabrzmi inaczej - książka, rozmowa i obrazy

Wielkanocny wyjazd może skończyć się pustym domem i kłopotami na drodze

