Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa policjanci pokazali pracę psa w Inowrocławiu

W Inowrocławiu psy świętowały hucznie — na festynie w kynoparku „Psia łapka” mieszkańcy mogli zobaczyć policyjnego psa na służbie, poznać sprzęt funkcjonariuszy i dowiedzieć się, jak wygląda praca przewodnika z psem.
- Zobacz, co działo się w kynoparku „Psia łapka” w Inowrocławiu
- Policjanci pokazali sprzęt i demonstrację pracy przewodnika z psem
Zobacz, co działo się w kynoparku „Psia łapka” w Inowrocławiu
Wczoraj, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Psa, w Inowrocławiu odbył się festyn dla miłośników czworonogów. Miejsce wydarzenia — kynopark „Psia łapka” — przyciągnęło właścicieli psów i mieszkańców, którzy chcieli spędzić czas z pupilem oraz zobaczyć pokazy przygotowane specjalnie na tę okazję.
Policjanci pokazali sprzęt i demonstrację pracy przewodnika z psem
Do udziału w imprezie zaproszono policjantów wraz z przewodnikiem i jego psem. Funkcjonariusze przygotowali stoisko, na którym prezentowali wykorzystywany w służbie sprzęt oraz opowiadali o codziennych zadaniach policji.
Podczas pokazu przewodnik zaprezentował umiejętności psa w zakresie posłuszeństwa oraz ćwiczeń związanych z wyszukiwaniem zabronionych środków — demonstracja miała charakter edukacyjny i pozwoliła publiczności lepiej zrozumieć, jak wyglądają działania takich patroli.
Informację o udziale policjantów i przebiegu pokazu przekazała asp. szt. Izabella Drobniecka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.
Na podst. Policja Inowrocław
Ostatnie Artykuły

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

Młodzi w Inowrocławiu rozmawiali o dopalaczach i drodze wyjścia

Klaudia Kaczyńska wraca do siebie - Inowrocław szykuje jazzowy premierowy wieczór

Nożem zastraszył 66-latka w Inowrocławiu, a potem wpadł na ulicy

Półmaraton w Inowrocławiu już przyciąga tłumy. Lista startowa pęcznieje

Ogród deszczowy w Inowrocławiu już gotowy. Jeszcze urośnie w siłę

Psy, które stały się legendą - biblioteka szykuje niezwykłą podróż dla dzieci

105 wykroczeń przy pasach - policja wyłapała też kierowców jadących jak piesi

Pięć biegów i jubileuszowy medal – OSiR szykuje sportowe święto w Inowrocławiu

Inowrocław śladami Łuczaka – weekend w muzeum i przy Solankowej zyskał nowy wymiar

W Kruszy Zamkowej historia wyszła z podręcznika prosto do rąk uczniów

Historyk z Kasprza znów na podium olimpiady. Ma kolejne 100 procent z matury

Inowrocławskie uczennice nagrodzone za pracę o Kresach i pojadą na Litwę

