Pożegnanie komendanta PSP - Tomasz Kruczyński odchodzi na emeryturę po latach służby

W Inowrocławiu podczas piątkowej uroczystości pożegnano długoletniego szefa straży pożarnej. W rolach gospodarzy pojawili się przedstawiciele powiatu, którzy dziękowali za zaangażowanie i organizatorski wkład. Atmosfera była oficjalna, ale pełna osobistych życzeń na nowy etap życia.
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu — st. bryg. mgr inż. Tomasz Kruczyński przechodzi na emeryturę.** Podczas uroczystości obecni byli: Wiesława Pawłowska (Starosta Inowrocławski), Henryk Procek (Wicestarosta) oraz Andrzej Skrobacki (Członek Zarządu Powiatu). W przemówieniach podkreślano wieloletnią współpracę i profesjonalizm komendanta.
“Szczególnie cenię sobie Pana ogromny wkład pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie w poprawę stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego na terenie Powiatu Inowrocławskiego.”
— powiedziała Wiesława Pawłowska
Starosta dodała także, że oddana służba pana Kruczyńskiego pozostawi trwały ślad w historii jednostki i złożyła mu życzenia dalszej satysfakcji oraz realizacji pasji — w szczególności wypraw w góry. Wspomniano jego rolę jako rzetelnego fachowca i skutecznego organizatora pracy, który przez lata wpływał na poprawę bezpieczeństwa w powiecie.
na podstawie: Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.
Ostatnie Artykuły

Shakespeare czeka między regałami - biblioteka szykuje literacką grę

Pod ziemią czeka solna historia Inowrocławia - wystawa, która zaskakuje

Policjanci pokazali uczniom, jak szybko beztroska zmienia się w problem

Notesy Wajdy w Inowrocławiu - wieczór z filmową pamięcią i muzyką

Policja w Gniewkowie szykuje znakowanie rowerów, a złodzieje tracą przewagę

Mama Na Obrotach przyjeżdża do Inowrocławia - „Niezły bajzel” rozkręci wieczór

Ponad 200 tys. głosów i rekord - teraz policja liczy faworytów

W hali Kujawianka szukali pracy i rozmów, które mogą zmienić zawodowy kurs

Uczniowie SP6 wrócili z Torunia z medalami po walce o finał „Białego Misia”

Żonkile w lapidarium przypomniały o powstaniu w getcie warszawskim

62 km/h za dużo w Gniewkowie - policjanci od razu zabrali prawo jazdy

Bezpłatna mammografia w Inowrocławiu obejmie już kobiety urodzone w 1981 roku

Przedszkolaki z Inowrocławia liczyły bezbłędnie w matematycznym konkursie

