Stand-up Inowrocław: Magda Kubicka — „Chcę cię poznać”

Magda Kubicka przyjeżdża do Inowrocławia ze świeżym, autorskim programem „Chcę cię poznać”. Szykujcie się na wieczór pełen inteligentnego, osobistego humoru i krótkiego supportu przed główną częścią — warto zarezerwować miejsce na ten występ.
Kiedy i gdzie będzie Stand-up Inowrocław: Magda Kubicka
Data i godzina: 20 kwietnia (poniedziałek), godz. 19:00
Miejsce: Teatr Miejski w Inowrocławiu, Plac Klasztorny 2, Inowrocław
Wejściówki: bilety dostępne online przez platformę sprzedaży (sprzedaż biletów prowadzona jest przez system KBQ)
Uwaga: brak informacji o cenie — sprawdź dostępność i ceny w sprzedaży online
Występ tylko dla widzów pełnoletnich.
Prosimy o wyciszenie telefonów podczas występu.
Nagrywanie występu w formie audio i wideo jest zabronione.
Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia bez zwrotu kosztów biletu.
Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.
O występie i dlaczego warto przyjść
Magda Kubicka prezentuje w programie „Chcę cię poznać” autorski materiał, który łączy obserwacje codzienności z osobistym, lekko prowokującym humorem. Przed główną częścią wystąpi support — krótki, rozgrzewkowy set, który wprowadzi publiczność w odpowiedni nastrój.
Dla kogo to wydarzenie?
- Dla dorosłych widzów szukających wieczoru stand-upu z inteligentnym i bezpośrednim humorem.
- Dla osób, które chcą spędzić wieczór z przyjaciółmi przy dobrej dawce śmiechu.
Wejście na wydarzenie to dobra okazja, żeby zobaczyć zarówno znany główny set, jak i poznać krótszy występ supportu przed show.
Autor: info_wydarzenia

