„PRACA SPRZED LAT” – KONKURS NA NAJLEPSZĄ FOTOGRAFIĘ

Młodym ludziom często jest trudno wyobrazić sobie jak wyglądały dawniej poszczególne zawody, ponieważ dzisiaj albo już ich nie ma, albo wyglądają całkowicie inaczej. W tym celu postanowiliśmy zorganizować zabawę, która by im w tym pomogła. Myślimy, że każdy z nas chętnie obejrzałby galerię zdjęć, która pokazuje, jak zmieniły się realia pracy na przestrzeni lat.

To już kolejna edycja konkursu. Tym razem do zabawy zaproszone są osoby 50+ z województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, które posiadają pamiątkowe zdjęcia związane ze swoją dawną pracą.

Aby stać się uczestnikiem zabawy należy wybrać maksymalnie 3 fotografie, krótko je opisać i wysłać je za pomocą formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Nie możemy się doczekać przysłanych przez Was fotografii. Czekamy na nie do 28 czerwca 2022 roku.

Jest to nie tylko wspaniała okazja do chwili refleksji, ale i do zgarnięcia cennych nagród jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety technologiczne i ciekawe książki.

W razie wątpliwości odsyłamy do regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat