Policja Inowrocław: Poszukiwani już w aresztach
Inowrocławska patrolówka” zatrzymała dwóch poszukiwanych. Jeden wpadł po pościgu w związku z kradzieżą, drugiego odwiedzili w domu.
W czwartek (18.01.24) policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego interweniowali w związku ze zgłoszeniem o kradzieży alkoholu ze sklepu. Policjanci ustalili rysopis podejrzewanego o kradzież i rozpoczęli poszukiwania. Kilka ulic dalej od miejsca kradzieży patrol zauważył mężczyznę, który odpowiadał opisowi i zatrzymali go po pościgu. 31-letni mieszkaniec Inowrocławia został zatrzymany i odpowie za wykroczenie kradzieży. Skradzione mienie policjanci odzyskali.
Mężczyzna trafił jednak do aresztu na blisko trzy tygodnie, bo patrol ustalił, że był on poszukiwany przez sąd rejonowy w Inowrocławiu celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 20 dni za inne kradzieże.
Drugiego z poszukiwanych policjanci zatrzymali po tym, jak odwiedzili jego mieszkanie. 48-letni mężczyzna miał do odsiadki karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Był skazany za przestępstwo stosowania przemocy wobec stron postępowania, co polega na przykład na używaniu przemocy lub groźby bezprawnej w celu wywarcia wpływu na świadka.
asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu
Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu,
inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb9/informacje/wiadomosci/144403,Poszukiwani-juz-w-aresztach.html
Ostatnie Artykuły

Marihuana i grzybnia halucynogennych grzybów - 35-latek trafił do aresztu

Wielkanocne trasy pod lupą - policja szykuje gęstsze kontrole

OSiR w Inowrocławiu ogranicza ofertę na Wielkanoc, ale kilka miejsc zostaje otwartych

Hulajnoga już nie dla każdego - policja zaostrza zasady na ulicach Inowrocławia

W inowrocławskim szpitalu kardiologia stanęła na czas modernizacji

Telefony w rękach kierowców. Inowrocławska drogówka złapała 20 osób

W Inowrocławiu autyzm zabrzmi inaczej - książka, rozmowa i obrazy

Wielkanocny wyjazd może skończyć się pustym domem i kłopotami na drodze

Wodny Park otwiera zapisy, a dzieci dostaną własne miejsce na pierwszy poważny kurs pływania

Kwietniowy Inowrocław rozpisuje kalendarz od książek po sportowe emocje

Postapokalipsa wchodzi do Inowrocławia - biblioteka szykuje wieczór z Szmajdzińskim

W ratuszu dzieci zamieniły odpady w wielkanocne stroiki

Dzielnicowi z powiatu inowrocławskiego walczą o tytuł - w puli są nagrody

