Nerwica natręctw na scenie Kujawskiego Centrum Kultury 25 października
Spektakl „Nerwica natręctw” to niezwykła komedia, która przenosi nas do świata pacjentów psychiatrycznych próbujących leczyć się nawzajem. W reżyserii Artura Barcisia, sztuka ta obfituje w humor i zaskakujące zwroty akcji. Zapraszamy na tę wyjątkową produkcję Teatru Gudejko.
  1. Data spektaklu: 25 października 2024, godz. 17:30
  2. Cena biletów: 90-140 zł
  3. Reżyseria: Artur Barciś
  4. Obsada: m.in. Karolina Sawka, Jowita Budnik, Artur Barciś

„Nerwica natręctw” to sztuka, która przynosi nam opowieść o pacjentach z różnymi zaburzeniami, takimi jak choroba Tourette’a, arytmomania czy palilalia. Codzienne życie tych ludzi jest pełne wyzwań, ale i komicznych sytuacji. Co się stanie, gdy z powodu nieobecności lekarza będą musieli sami sobie radzić? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie podczas tego spektaklu.

Spektakl ten to dzieło Teatru Gudejko, który słynie z takich hitów jak „Goło i wesoło” oraz „Berek, czyli upiór w moherze”. Tym razem reżyser Artur Barciś, znany z wielu wybitnych ról aktorskich, zaprasza nas na podróż do świata, gdzie pacjenci psychiatryczni próbują przejąć rolę lekarzy.

W poczekalni u genialnego psychiatry możemy spotkać postacie zmagające się z różnymi fobiami i natręctwami, co już samo w sobie jest źródłem wielu zabawnych sytuacji. A co może się wydarzyć, gdy nagle zabraknie lekarza i pacjenci zaczną leczyć się nawzajem? To pytanie pozostawiamy widzom, którzy z pewnością nie będą zawiedzeni.

Warto podkreślić, że w spektaklu wystąpią znani i lubiani aktorzy, tacy jak Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman, Artur Barciś czy Zdzisław Wardejn. Warto zwrócić uwagę, że przedstawienie jest przeznaczone dla widzów od 18. roku życia.

Sztuka „Nerwica natręctw” to doskonała okazja, by spędzić wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy, a jednocześnie zastanowić się nad skomplikowanymi mechanizmami ludzkiej psychiki. Zapraszamy serdecznie!


Wg inf z: Kujawskie Centrum Kultury