
Wczoraj Inowrocław obchodził niezwykłe wydarzenie – setne urodziny Pani Anieli Kruszczyńskiej, które uświetnili Prezydent Miasta Arkadiusz Fajok oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jacek Nijak.
- Inowrocław świętuje stulecie Pani Anieli Kruszczyńskiej
- Rodzina i przyjaciele wspólnie z Jubilatką
Inowrocław świętuje stulecie Pani Anieli Kruszczyńskiej
To był dzień pełen emocji i wzruszeń. Prezydent Fajok złożył Jubilatce serdeczne życzenia, podkreślając, jak ważne jest spotkanie z osobą, która była świadkiem wielu kluczowych momentów w historii naszego kraju. Wartościowe doświadczenia Pani Anieli są nie tylko cennym skarbem dla rodziny, ale także dla całej społeczności lokalnej.
Rodzina i przyjaciele wspólnie z Jubilatką
W trakcie wizyty nie zabrakło ciepłych słów ze strony najbliższych Pani Anieli, którzy towarzyszyli jej w tym wyjątkowym dniu. Prezydent wręczył bukiet kwiatów oraz przekazał gratulacje, życząc zdrowia i kolejnych lat pełnych radości. Spotkanie miało charakter serdeczny, a goście z zainteresowaniem słuchali opowieści Jubilatki o jej długim i bogatym życiu.
„Czuję się zaszczycona, że mogę dzielić się moimi wspomnieniami z tak wspaniałymi ludźmi” - mówiła Pani Aniela.
Jubileusz stulatki to nie tylko okazja do świętowania, ale także moment refleksji nad historią i wartościami, które kształtują naszą lokalną społeczność. Pani Aniela Kruszczyńska jest żywym pomnikiem przeszłości, a jej historia inspiruje kolejne pokolenia do pielęgnowania pamięci o minionych czasach.
Opierając się na: Urząd Miasta w Inowrocławiu