Policja w Inowrocławiu oznakuje rowery - ostatnia akcja w tym roku

Masz rower? Przyjdź w sobotę 27 września rano do komendy i zabezpiecz swój jednoślad przed kradzieżą. Oznakowanie zajmuje chwilę, a dane trafiają do policyjnej bazy.
- Przyjdź do komendy w Inowrocławiu i oznakuj rower
- Zapisz datę i godzinę - sprawdź jak przebiega oznakowanie
- Wykorzystaj oznakowanie - zwiększ szansę na odzyskanie roweru
Przyjdź do komendy w Inowrocławiu i oznakuj rower
W sobotę 27 września policjanci z Inowrocławia udostępniają możliwość trwałego oznakowania roweru. Akcja odbywa się w godzinach 9.00–12.00 w siedzibie komendy przy ul. Toruńskiej 13-15. To ostatnia taka inicjatywa zaplanowana w tym roku, więc warto skorzystać.
Zapisz datę i godzinę - sprawdź jak przebiega oznakowanie
Funkcjonariusze używają engrawera, którym na ramie roweru nanoszony jest specjalny numer identyfikacyjny. Numer i dane właściciela są wprowadzane do policyjnej bazy danych, co ułatwia identyfikację i ewentualne odzyskanie jednośladu po kradzieży. Procedura jest szybka i bezpłatna.
Wykorzystaj oznakowanie - zwiększ szansę na odzyskanie roweru
Organizatorzy zachęcają mieszkańców do udziału; informacje o akcji przekazała asp. szt. Izabella Drobniecka Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu. Przyjdź z dowodem tożsamości oraz dokumentacją roweru jeśli ją posiadasz, by przyspieszyć procedurę.
na podstawie: KPP w Inowrocławiu.
Autor: krystian