SP 14 mistrzem Inowrocławia w piłce nożnej chłopców - emocje i awanse

2 min czytania
SP 14 mistrzem Inowrocławia w piłce nożnej chłopców - emocje i awanse

22 września na boisku przy ul. Krzymińskiego rywalizacja była zacięta, a SP 14 wysunęła się na prowadzenie i razem z SP 5 awansowała do etapu powiatowego.

  • Zobacz jak Inowrocław świętował młodych piłkarzy
  • Przeżyj decydujące momenty i poznaj wyróżnionych
  • Gratuluj i trzymaj kciuki przed etapem powiatowym

Zobacz jak Inowrocław świętował młodych piłkarzy

W poniedziałek 22 września na obiektach przy ul. Krzymińskiego odbyły się Mistrzostwa Miasta Inowrocławia w piłce nożnej chłopców z rocznika 2012-2011. W turnieju każdy z każdym zmierzyły się reprezentacje: Szkoły Podstawowej nr 4, 5, 6, 11, 11 II oraz 14. Mecze rozgrywano równolegle na dwóch boiskach po 2x10 minut, dzięki czemu każda drużyna spędziła na murawie łącznie 100 minut rywalizacji.

Przeżyj decydujące momenty i poznaj wyróżnionych

Turniej był wyrównany aż do ostatniego spotkania. Niepokonana i najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 14. Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 5, która w decydującym meczu pokonała 5:0 Szkołę Podstawową nr 6, zajmującą ostatecznie trzecią pozycję. Na kolejnych miejscach finiszowały SP 11, SP 4 oraz druga reprezentacja SP 11. Organizatorzy wyróżnili trzech zawodników - najlepszym bramkarzem został Wiktor Katulski (SP 5), MVP turnieju to Łukasz Dąber (SP 5), a Królem Strzelców z 10 bramkami ogłoszono Franka Hałasa. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i puchary, wyróżnieni zawodnicy statuetki.

Gratuluj i trzymaj kciuki przed etapem powiatowym

Nagrody na turnieju ufundował Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok. Dzięki zdobytym pozycjom Szkoła Podstawowa nr 14 i Szkoła Podstawowa nr 5 awansowały do etapu powiatowego, który zaplanowano na początek października. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom należą się gratulacje za zaangażowanie i sportową postawę na boisku.

na podstawie: UM Inowrocław.

Autor: krystian