
W Muzycznej Krainie odbył się niezwykły Mini Playback Show, który przyciągnął uwagę nie tylko najmłodszych artystów, ale także ich rodzin i przyjaciół. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników!
Muzyczna Kraina w sercu naszego miasta tętni życiem
W przeddzień tłustego czwartku, Młodzieżowy Dom Kultury zamienił się w prawdziwą estradę dla młodych talentów. W jubileuszowej edycji Mini Playback Show wystąpiły dzieci z przedszkola Muzyczna Kraina, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, wcielając się w znane polskie i zagraniczne gwiazdy. Na scenie pojawiły się mocno odmłodzone wersje ulubionych artystów, co dodało wydarzeniu wyjątkowego klimatu.
Emocje na scenie i nagrody dla najlepszych
W skład jury, które oceniało występy młodych wykonawców, weszli: Hanna Ziętara, Emilia Maligłówka, Dawid Janiak, Maciej Drabikowski oraz Łukasz Sochowski. Wszyscy zgodnie podkreślali wysoki poziom prezentacji oraz zaangażowanie uczestników. Wśród nagrodzonych znalazły się:
- I miejsce – Antonina Wilk za piosenkę Dody „Nie daj się”
- II miejsce – Alicja Niedźwiecka za utwór zespołu Rokiczanka „W moim ogródeczku”
- III miejsce – Blanka Michalak za piosenkę Sylwii Grzeszczak „Och i ach”
Dodatkowo przyznano wyróżnienia dla Pola Bolewickiej, Laury Janiak oraz Leny Niestrata. Czas oczekiwania na wyniki umiliły występy tancerki Emilii Maligłówki oraz wokalisty Dawida Janiaka, które spotkały się z gromkimi brawami publiczności.
Mini Playback Show to nie tylko rywalizacja, ale także doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji lokalnej społeczności. Takie wydarzenia pokazują, jak wiele talentów kryje się wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta!
Na podst. UM Inowrocław